راهنمای نصب و فعال سازی ESET Internet Security :

1-ابتدا از نبود آنتی ویروس دیگر بروی کامپیوتر اطمینان حاصل کنید و اگر آنتی ویروس دیگری هست آنرا  Uninstall کنید و سپس کامپیوتر را  Restart نمایید.سپس با 2 بار کلیک بر روی فایل دانلود شده  از لینک زیر مطابق با نسخه سیستم عامل ، آن را اجرا کنید  و دکمه Continue   را از روی  نرم افزار انتخاب  نمایید .

2- در این مرحله ، شما توافق نامه آنتی ویروس ESET را به انتخاب دکمه I Accept   مورد تایید قرار می دهید  و به مرحله  بعدی نصب آنتی ویروس می روید .

 3- در این مرحله ، گزینه   Enter a License Keyرا انتخاب نمایید.

4- مراحل فعال سازی آنتی ویروس ایست:

 در این مرحله ، نرم افزار از شما License Key آنتی ویروس را می خواهد. که شما می توانید لایسنس موردنظر خود را از فروشگاه آنلاین نود ایران  و یا از لینک زیر خریداری نمایید . آموزش خرید و فعال سازی نیز در لینک زیر به صورت کامل به شما داده شده است ، حال شما می توانید لایسنس آنتی ویروس را در این قسمت وارد نموده و دکمه Activate را از روی نرم افزار انتخاب نمایید.

5- در این مرحله ، بعد از اندکی تامل گزینه Continue  را انتخاب نمایید.

 

6- در این مرحله ، شما برای نصب آنتی ویروس خود  می توانید 2 گزینه  را انتخاب نمایید که در زیر به شرح آن می پردازیم .
  • گزینه Enable ESET Live Grid feedback system recommended
با انتخاب این قسمت در هنگام نصب آنتی ویروس شما این امکان را به نرم افزار می دهید که فایل های اجرایی در رایانه شما را در صورت مشاهده هرگونه رفتار غیرعادی به لابراتوار شرکت ESET  ارسال نماید و در آنجا فایل ها مورد بررسی قرار گیرند .این انتخاب با شماست که این گزینه را فعال گذاشته و یا غیر فعال نمایید.
  • گزینه Disable detection of potentially unwanted applications   یا Enable
با انتخاب Enable در این گزینه برنامه های مخرب به صورت خودکار شناسایی می شوند. ( پیشنهاد ما انتخاب گزینه Enable در این قسمت است )
با انتخاب Disable در این گزینه برنامه های مخرب به صورت خودکار شناسایی نمی شوند.
نتیجه : در این مرحله ، گزینه Enable detection of potentially unwanted applications را انتخاب نمایید و دکمه Install را از روی نرم افزار انتخاب نمایید.

 7- در این مرحله ، عملیات نصب آنتی ویروس شروع می شود .

8- در این مرحله ، بعد از اندکی تامل نصب آنتی ویروس به پایان رسیده و دکمه Done را انتخاب نمایید.

 

طراحی و بهینه سازی اسپارک

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجموعه شبکه فناوری اطلاعات اسپارک است